Dit stoere gevlekte boxkleed geeft jouw baby een comfortabele en zachte ondergrond tijdens alle speelmomenten in de box en op de grond.
Voor nog meer comfort te gebruiken in combinatie met een boxmatras. Deze print is ook verkrijgbaar op een boxdek van 75x95 cm.
De Spot collectieDit boxkleed komt uit de spots collectie. Met de producten en accessoires uit de spots collectie kun je niet alleen de kinderkamer helemaal in de spotssfeer zetten, maar ook in je eigen woonkamer en keuken kun je deze trend voortzetten. Van hydrofiele doeken tot stoelverkleiner. Van slaapzak tot babynestje. Kies je voor alles in caramel of alles in grijs of combineer je deze twee kleuren juist met elkaar? Alles kan!
In bruin of grijs met zwarte spots all over.
Met het formaat 80x100 cm past dit speelkleed in elk standaard formaat box.
Het speelkleed is van 100% katoen met polyester fibre fill vulling.
Je kunt dit boxkleed tot 30 graden wassen. De wasinstructiesstaan op het waslabel.
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product lengte | 80 cm |
| Verpakking breedte | 480 mm |
| Verpakking hoogte | 800 mm |
| Verpakking lengte | 70 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 8717329357327 |
|---|
| Kleur | grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Dikte | 5.00 cm |
|---|
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
|---|---|
| Dubbelzijdig | |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Voering meegestikt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Gestipt |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |