Bekijk de TOG richtlijnen van Jollein:
| Product lengte | 90 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 30.20 cm |
| Verpakking lengte | 4 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 8717329331952 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Hydrofiel 90cm Rosehip |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |