| Product breedte | 40.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 23.00 g |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 40.00 cm |
| Verpakking breedte | 172 mm |
| Verpakking hoogte | 57 mm |
| Verpakking lengte | 201 mm |
| Verpakkingsgewicht | 50 g |
| EAN | 8717329364578 |
|---|
| Kleur | Nougat |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|