| Product breedte | 17.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 12.00 g |
| Product hoogte | 0.50 cm |
| Product lengte | 18.00 cm |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 178 mm |
| Verpakkingsgewicht | 31 g |
| EAN | 8717329381179 |
|---|
| Kleur | Harvest Natural |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|