| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 45 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 18.90 cm |
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 24.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.091 kg |
| EAN | 8719743842298 |
|---|
| Kleur | Blauw - Cotton Blue |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|