| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 35 g |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 218 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 229 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| EAN | 8717755881878 |
|---|
| Kleur | Roze - Sunset Coral |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|