| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.031 kg |
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| Verpakkingsgewicht | 101 g |
| EAN | 8719743843950 |
|---|
| Kleur | Blauw - Storm Blue |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|