| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 45 g |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 212 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 448 mm |
| Verpakkingsgewicht | 90 g |
| EAN | 8719743843516 |
|---|
| Kleur | Wit - Star White |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|