| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 45 g |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Verpakkingsgewicht | 95 g |
| EAN | 8717755880154 |
|---|
| Kleur | Groen - Misty Green |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|