| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 45 g |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 25 cm |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 222 mm |
| Verpakkingsgewicht | 94 g |
| EAN | 8717755880161 |
|---|
| Kleur | Grijs - Lovely Grey |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|