| Product breedte | 17 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 162 mm |
| Verpakkingsgewicht | 27 g |
| EAN | 8719788760878 |
|---|
| Kleur | Fog |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|