Lief speendoekje in de vorm van een eendje van Noppies. Je bevestigd de speen makkelijk aan het lusje.
Het speendoekje is verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Materiaal | 90% katoen - 10% polyester
Bekijk hier de hele collectie van Noppies.
| Product breedte | 17 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 100 g |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 152 mm |
| Verpakkingsgewicht | 32 g |
| EAN | 8719788760915 |
|---|
| Kleur | Beetle |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|