Met een speendoekje kan een baby lekker knuffelen of spelen. Ook kan jouw baby de speen hierdoor gemakkelijk weer terugvinden als hij in de box of in het bedje ligt. Dit speendoekje is heerlijk zacht. Kies jij voor grijs of wit?
Leuk speendoekje met een lama gemaakt van teddystof. Het speendoekje is verkrijgbaar in het grijs, wit en caramel en heeft een afmeting van 26 cm. Je vindt het speendoekje in de Lama collectie van Jollein.
Dit product mag met de hand worden gewassen. Je kunt het product niet strijken of in de droger drogen.
Buitenkant: 100% polyester teddy. Binnenkant: 100% polyester fibre fill.
| Product breedte | 17.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 15.00 g |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 26.00 cm |
| Verpakking breedte | 15.70 cm |
| Verpakking hoogte | 3.30 cm |
| Verpakking lengte | 25.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.029 kg |
| EAN | 8717329345744 |
|---|
| Kleur | grey |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|