| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 45 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 177 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 212 mm |
| Verpakkingsgewicht | 94 g |
| EAN | 8719743842281 |
|---|
| Kleur | Bruin - Muddy River |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|