| Product breedte | 10.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.00 g |
| Product hoogte | 3.00 cm |
| Product lengte | 20.00 cm |
| Verpakking breedte | 161 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 267 mm |
| Verpakkingsgewicht | 43 g |
| EAN | 8717329381384 |
|---|
| Kleur | green |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|