| Product breedte | 11.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 11.00 g |
| Product hoogte | 1.00 cm |
| Product lengte | 16.00 cm |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 212 mm |
| Verpakkingsgewicht | 40 g |
| EAN | 8717329381407 |
|---|
| Kleur | Deepsea Nougat |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|