| Product breedte | 10.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 15.00 g |
| Product hoogte | 3.00 cm |
| Product lengte | 20.00 cm |
| Verpakking breedte | 67 mm |
| Verpakking hoogte | 64 mm |
| Verpakking lengte | 232 mm |
| Verpakkingsgewicht | 142 g |
| EAN | 8717329381391 |
|---|
| Kleur | Deepsea Biscuit |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|