| Product breedte | 40.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 70.00 g |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 40.00 cm |
| Verpakking breedte | 151 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 234 mm |
| Verpakkingsgewicht | 54 g |
| EAN | 8717329364554 |
|---|
| Kleur | brown |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Jollein |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|