| Product breedte | 40.00 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 70.00 g |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 40.00 cm |
| Verpakking breedte | 156 mm |
| Verpakking hoogte | 99 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 58 g |
| EAN | 8717329380813 |
|---|
| Kleur | Moonstone |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Smits Assen B.V. |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|