De gebreide stof aan de buitenkant van deze voetenzak geeft het een chique uiterlijk en zorgt er voor dat je baby nog comfortabeler ligt. Een voetenzak is echt een uitkomst. Je baby leg je gemakkelijk in de voetenzak door de zak eerst helemaal open te ritsen. Ook haal je jouw baby makkelijk uit de autostoel door de voetenzak helemaal open te ritsen. Kortom: een super handige comfortbag voor je baby. De voetenzak is voorzien van openingen in de achterkant om het vastmaken van de gordels extra makkelijk te maken. Het is een universele voetenzak voor de Maxi Cosi en elk ander merk categorie 0 autostoeltje met drie of vijfpuntsgordel. Je kunt deze comfortbag ook in de kinderwagen gebruiken. Zo is je baby in een mum warm ingepakt voor de wandeling.
Pure Knit CollectieDeze prachtige gebreide stof geeft een warme en luxe uitstraling. Ontdek de overige producten uit de Pure Knit collectie zoals: boxkleden, aankleedkussenhoes en de heerlijke deken. Je combineert deze collectie goed met de Stargaze collectie.
Verkrijgbaar in drie kleuren: Biscuit, Leaf Green en Nougat. Voor welke kleur ga jij?
100% organisch katoen. De voetenzak is gevoerd met fibre fill 100% gerecycled polyester.
De voetenzak is 42x82 cm.
Wassen op een temperatuur van maximaal 30 graden. Volg de instructies op het waslabel.
| Product breedte | 42 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 82 cm |
| Verpakking breedte | 30.30 cm |
| Verpakking hoogte | 7.10 cm |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| EAN | 8717329370807 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voetenzak group 0+ 3/5 punts Grain Knit Wild Rose |
| Kleur | brown |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type gordel | 3/5-puntsgordel |
| Type voering dekentje | Polyester |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Herfst, Lente, Lente/herfst |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
| Sluiting | Drukknopen |
|---|