Op zoek naar de ultieme slaapervaring voor jouw kleintje? Al onze slaapzakjes zijn gemaakt van heerlijk zacht en ademend materiaal en voorzien van de meest trendy printjes, speciaal ontworpen door ons designteam, zodat je kleintje altijd in stijl kan slapen, ongeacht het seizoen. Ook zijn alle slaapzakjes voorzien van een veilige en comfortabele rits om het aan- en uittrekken zo gemakkelijk mogelijk te maken. Dus van newborn mini’s tot ondeugende peuters en van zwoele zomers tot koude winters, wij zorgen dat je kindje lekker slaapt! Kies voor onze fijne hydrofiel slaapzakjes! Hydrofiel is een van onze favoriete stofjes. Je baby kan hier heerlijk in slapen omdat deze stof ademt, snel droogt en heerlijk zacht is. Met een TOG waarde van 0.5 kun je deze slaapzak vaak aan. Kies tussen verschillende kleurtjes zoals Olive Green en Wild Rose. De slaapzak Hydrofiel is beschikbaar in 70, 90 en 110 cm, zo heb jij voor iedere lengte een mega stylish slaapzakje in huis!
| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 25.40 cm |
| Verpakking hoogte | 5.40 cm |
| Verpakking lengte | 27.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
| EAN | 8717329366183 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Hydrofiel 110cm Blossom |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2022 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |