Op zoek naar de ultieme slaapervaring voor jouw kleintje? Al onze slaapzakjes zijn gemaakt van heerlijk zacht en ademend materiaal en voorzien van de meest trendy printjes, speciaal ontworpen door ons designteam, zodat je kleintje altijd in stijl kan slapen, ongeacht het seizoen. Ook zijn alle slaapzakjes voorzien van een veilige en comfortabele rits om het aan- en uittrekken zo gemakkelijk mogelijk te maken. Dus van newborn mini’s tot ondeugende peuters en van zwoele zomers tot koude winters, wij zorgen dat je kindje lekker slaapt! Hydrofiel is zo'n knus stofje! Je kleintje zal heerlijk kunnen slapen omdat deze stof zo ademend, sneldrogend en super zacht is. Met een TOG-waarde van 0.5 kun je deze schattige slaapzak vaak gebruiken. Heeft je kleintje wel meer warmte nodig, combineer het dan met een van onze dekentjes. Bij dit slaapzakje kun je kiezen uit verschillende printjes én lengtes! De hydrofiel slaapzak is er in 70, 90 en 110 cm.
| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 8.40 cm |
| Verpakking lengte | 25.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| EAN | 8717329371712 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Hydrofiel 90cm Rosehip |
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |