Een slaapzakje is heel fijn om te gebruiken voor jouw kleintje. Het zorgt namelijk voor een geborgen gevoel en warmte. Ook hoef je in principe geen dekentje meer te gebruiken en zo blijven ze altijd warm omdat ze hem niet van zich af kunnen schoppen zoals bij een dekentje. Als het slaapzakje alleen niet warm genoeg is of jouw kleintje vindt het fijn, dan kun je het natuurlijk wel combineren.
Dit leuke jersey slaapzakje is heeft een all over printje van schattige madeliefjes en de TOG-waarde is 0.5. Het slaapzakje heeft geen mouwtjes.
Het jersey Daisy slaapzakje is verkijgbaar in rosewood en custard in de maten 70, 90 en 110 cm. Dit matcht dus in elk bedje.
Gebruik jij een slaapzak met een deken? Het Fringe thema is een perfecte match met Daisy.
Het Daisy thema is vrolijk met zijn schattige witte madeliefjes op een neutrale achtergrond van custard of rosewood. In het thema vind je alleen slaapzakjes van heerlijke stretchy jersey met een TOG-waarde van 0.5. Daisy is een perfecte match met Fringe dekentjes van Jollein.
| Product lengte | 70 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 18.60 cm |
| Verpakking hoogte | 3.60 cm |
| Verpakking lengte | 27.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| EAN | 8717329365582 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Jersey 90cm Sun Wild Rose |
| Kleur | yellow |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 76.00 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 60.00 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2022 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |