Op zoek naar de ultieme slaapervaring voor jouw kleintje? Al onze slaapzakjes zijn gemaakt van heerlijk zacht en ademend materiaal en voorzien van de meest trendy printjes, speciaal ontworpen door ons designteam, zodat je kleintje altijd in stijl kan slapen, ongeacht het seizoen. Een cocoon slaapzakje is een inbaker slaapzakje voor de allerkleinsten. Je mini wordt helemaal ingepakt en kan zichzelf dus niet wakker maken door bewegingen. De Cocoon slaapzak is geschikt voor baby'tjes tot 3 maanden, daarna is het tijd voor een van onze fijne slaapzakjes. Aan de voorkant van de Cocoon slaapzak zit een ritsje, waardoor je jouw baby'tje er makkelijk uithaalt. Ook zijn alle slaapzakjes voorzien van een veilige en comfortabele rits om het aan- en uittrekken zo gemakkelijk mogelijk te maken. Dus van newborn mini’s tot ondeugende peuters en van zwoele zomers tot koude winters, wij zorgen dat je kindje lekker slaapt! Kies bij de cocoon slaapzak tussen verschillende leuke printjes! Het Cocoon slaapzakje heeft een TOG waarde van 0.5.
| Product lengte | 58 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 23.90 cm |
| Verpakking hoogte | 3.60 cm |
| Verpakking lengte | 29.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| EAN | 8717329371804 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Slaapzak Newborn Cocoon 0-3 maanden Farm |
| Kleur | multicolor |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Anti-allergie | |
| Maximale TOG-waarde | 0.5 |
| Minimale TOG-waarde | 0.5 |
| Type mouw | Korte mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 60 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 30 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Zomer |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2023 |
| TOG waarde | 0.0 t/m 1.0 (zomer) |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |