| Product lengte | 104 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 45.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| EAN | 4054703308419 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Meyco jumper |
| Kleur | Honey gold |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
|---|
| In lengte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Anti-allergie | |
| Hydrofiele slaapzak | |
| Maximale TOG-waarde | 2.5 |
| Minimale TOG-waarde | 2.5 |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen lengte kind | 104 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 93 cm |
| Patroon | |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| TOG waarde | 0.25 t/m 2.5 (4-seizoenen) |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |