| Product breedte | 28.50 cm |
|---|---|
| Product lengte | 40.50 cm |
| Verpakking breedte | 27.90 cm |
| Verpakking hoogte | 14.30 cm |
| Verpakking lengte | 40.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| EAN | 3110141863000 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 x opstapje |
| Kleur | Frozen - wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 120 kg |
| Staoppervlak met antislip | |
| Type opstapje | WC opstapje |