Eenvoudig, maar alles behalve saai. Een stijlvolle keuze voor wie van hartjes houdt. De zwarte rugzak met witte hartjes uit de Kidzroom Black & White collectie heeft een praktisch formaat met een hoofdvak en voorvak. De tas biedt voldoende ruimte voor bijvoorbeeld een knuffel, boekjes en luiers. De rugzak met ritssluiting heeft ook een klein voorvakje met rits. Het rugpand is verstevigd en de schouderbanden zijn gefoamd en in lengte verstelbaar. De faux-leather afwerking biedt extra stevigheid aan de onderzijde en is gemakkelijk te reinigen. De rugzak is verder voorzien van een stevige lus om aan de bovenzijde te dragen.
| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 292 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 290 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 327 mm |
| Verpakkingsgewicht | 262 g |
| EAN | 8712645254503 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Zwart, Hartjes |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-8878 |
| Lijn | Black & White |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Dierenprint |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |