| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 300 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 273 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 316 mm |
| Verpakkingsgewicht | 245 g |
| EAN | 8712645248205 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Zwart, Vliegtuig |
| Materiaal | Polyester |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 8712645248205 |
| Lijn | Kidzroom Black & White |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |