Goed georganiseerd onderweg met alle spulletjes bij de hand en toch je handen vrij houden… is het een fabeltje? Nee hoor Met de Kidzroom Luierrugtas Popular heb jij je handen vrij en draag je alle benodigdheden gewoon met je mee.
Rugzak met ruimte
Luiers, speentjes, doekjes, een flesje, knuffel: het kan allemaal mee! De Kidzroom Luierrugtas Popular is zeer praktisch en heeft meerdere vakken en opslagruimtes voor al je spullen. Het hoofdvak heeft voldoende ruimte en vakjes voor al je benodigdheden. Bovendien kun je spulletjes kwijt in het voorvak en de zijpockets.
Fleshouder en verschoningsmatje
De Kidzroom Luierrugtas Popular heeft nog een aantal handige extra’s. Draag bijvoorbeeld het flesje van je kindje mee in de aparte isolerende fleshouder en verschoon je kanjer onderweg dankzij het bijpassende verschoningsmatje.
Kenmerken
De Kidzroom Luierrugtas Popular heeft de volgende kenmerken:
Kidzroom Luierrugzak Popular
| Product breedte | 14 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 26 cm |
| Product lengte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 40.10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 51.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.10 kg |
| EAN | 8712645250154 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Verzorgingsrugzak inclusief verschoningmatje |
| Kleur | Zwart/uni |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |