Als dit geen stoere rugzak is? Die wil je kindje vast overal mee naartoe nemen. Deze blauwe rugtas uit de Full of Wonders collectie is bedrukt met leuke zeedieren zoals roggen, orka's en haaien. De rugzak heeft een handig voorvak met een rits met ruimte voor de kleinere spulletjes die mee moeten. Het grote hoofdvak heeft een handige dubbele rits en biedt ruimte voor bijvoorbeeld een broodtrommel of extra setje kleding. Handig als je kindje de rugtas mee naar school neemt. De rugzak is te dragen aan de lus aan de bovenkant of op de rug met de verstelbare schouderbanden.
| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 958 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 275 mm |
| Verpakking hoogte | 59 mm |
| Verpakking lengte | 314 mm |
| Verpakkingsgewicht | 329 g |
| EAN | 8712645290365 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Kleding artikelnummer | 030-2816 |
|---|---|
| Lijn | Full of Wonders |
| Product diepte | 8 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 5.7 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | Fantasie |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |