| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 258 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 315 mm |
| Verpakkingsgewicht | 244 g |
| EAN | 8712645275096 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | rPet |
| Kleding artikelnummer | 030-1137 |
|---|---|
| Lijn | Magic Tales |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | All-over logoprint |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |