| Product breedte | 22 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
| EAN | 8712645276840 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Kleding artikelnummer | 8712645276840 |
|---|---|
| Lijn | Best Buddy |
| Product diepte | 12 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 8.2 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |