| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 229 kg |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 302 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 356 mm |
| Verpakkingsgewicht | 207 g |
| EAN | 8712645270633 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Unicorn |
| Materiaal | Polyester |
| Kleding artikelnummer | 3457842247 |
|---|---|
| Lijn | Best Buddy |
| Product diepte | 12 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 8.2 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |