Als dit geen schattige rugtas is? Die wil je kindje vast overal mee naartoe nemen. Dit blauw rugzakje uit de Stories collectie is bedrukt me een leuke giraffe print. De rugzak heeft een handig voorvak met een rits met ruimte voor de kleinere spulletjes die mee moeten. Het grote hoofdvak heeft een handige dubbele rits en biedt ruimte voor bijvoorbeeld een broodtrommel of extra setje kleding. Handig als je kindje de rugtas mee naar school neemt. De rugzak is te dragen aan de lus aan de bovenkant of op de rug met de verstelbare schouderbanden.
| Product breedte | 31 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 429 g |
| Product hoogte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 279 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| Verpakkingsgewicht | 261 g |
| EAN | 8712645285897 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-2447 |
| Lijn | Kidzroom Stories |
| Product diepte | 23 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 5.7 l |
| Waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Patroon | All-over logoprint |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |