| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 44 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 37.50 cm |
| Verpakking hoogte | 9.10 cm |
| Verpakking lengte | 47.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.18 kg |
| EAN | 8712645250185 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Verzorgingsrugzak inclusief verschoningmatje |
| Kleur | multi |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Type luiertas | Rugzak |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |