Super stylish voor de kleine fashionistas! Deze leuke roze rugzak met vrolijke panterprint van Kidzroom neemt je kindje vast overal mee naartoe. Naar school, naar vriendjes of als je kindje gaat logeren bij opa en oma. De stevige rugzak van de Attitude collectie heeft een groot hoofdvak waar een lunchtrommeltje of logeerspulletjes makkelijk in passen. Het zilveren hartje op het ruime voorvak is een leuk detail dat je op alle tassen in Attitude-serie terug zien komen. De rugzak draagt comfortabel door de verstelbare schouderbanden. Aan de bovenkant van de tas zit ook nog een roze lus waaraan de tas is op te hangen of mee te nemen.
| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 258 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 264 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 330 mm |
| Verpakkingsgewicht | 241 g |
| EAN | 8712645278318 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | rPet |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-1551 |
| Lijn | Attitude |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | Panterprint |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |