| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 358 g |
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 313 mm |
| Verpakkingsgewicht | 257 g |
| EAN | 8712645295520 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | rPet |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-3277 |
| Lijn | To The Zoo |
| Product diepte | 11 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 8.2 l |
| Waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | Fantasie |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |