| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 958 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 305 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 323 mm |
| Verpakkingsgewicht | 345 g |
| EAN | 8712645303089 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Kidzroom |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-4176 |
| Lijn | Kidzroom Perfect Picnic |
| Product diepte | 8 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 5.7 l |
| Waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | All-over logoprint |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |