| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 279 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 312 mm |
| Verpakkingsgewicht | 39 g |
| EAN | 8712645273795 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Polyester |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-0984 |
| Lijn | Kidzroom Mini |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Vrouwen |
| Patroon | Fantasie |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |