Stoere rugzakken voor de eerste ontdekkingen van jouw kleine lieverd. Deze blauwe Kidzroom rugzak is perfect voor jouw kleine om mee te nemen naar school, een dagje weg of tijdens een logeerpartijtje bij opa en oma. De rugzak is blauw en heeft een toffe print met auto's en bussen. De tas heeft een ruim hoofdvak waar je schoolspulletjes, een lunchbox en een drinkbeker in kwijt kan. De schouderbanden zijn in lengte verstelbaar en met de lus hang je tas gemakkelijk op.
| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 279 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 266 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 330 mm |
| Verpakkingsgewicht | 249 g |
| EAN | 8712645273818 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Kleding artikelnummer | 030-0986 |
|---|---|
| Lijn | Kidzroom Mini |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 5.7 l |
| Waterbestendigheid | Niet waterbestendig |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Patroon | Fantasie |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |