Gekke bekken, vreemde klauwen en grappige staarten. Met deze dierenvrienden beleeft je kleintje de leukste avonturen. De Kidzroom Animal Academy collectie bestaat uit hippe kinderrugzakken in mooie kleuren met een dierenprintje! Deze rugzak is uitgevoerd in blauw polyester met een krokodillen print. De rugzak heeft een ruim hoofdvak en een voorvak voor kleinere spulletjes. De tas is te dragen aan de lus aan de bovenkant of op de rug met de verstelbare, gewatteerde schouderbanden. Aan de binnenkant is een heel handig naamlabel zodat iedereen weet van wie deze trendy rugzak is.
| Product breedte | 23 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 248 g |
| Product hoogte | 31 cm |
| Verpakking breedte | 251 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 248 g |
| EAN | 8712645265868 |
|---|
| Aantal vakken | 2 |
|---|---|
| Geschikt voor laptopafmeting | Niet geschikt voor laptop |
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Polyester |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 030-9955 |
| Lijn | Kidzroom Animal Academy |
| Product diepte | 9 cm |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 6.4 l |
| Waterbestendigheid | Spat waterdicht |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Mannen |
| Patroon | Fantasie |
| Personage | Geen personage |
| Seizoenscollectie | Carry Over |