De kinder zonnebrillen bieden optimale bescherming en hebben een prettige pasvorm. Het zachte montuur sluit goed aan op het hoofd en de glazen bieden UV400 categorie 3 bescherming.
• Optimale UV400 bescherming categorie 3
• Zwarte Glazen
• Comfortabel montuur en prettige pasvorm
• Goede prijs kwaliteitverhouding
De kinder zonnebril wordt geleverd inclusief premium zonnebril hoesje!
| Product breedte | 12 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 20 g |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 7422257219241 |
| Verpakkingsinhoud | 1 kinder zonnebril |
| Pasvorm | Smal |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Lenshoogte | 35 mm |
|---|---|
| Materiaal lenzen | Kunststof |
| Materiaal montuur | Kunststof |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| CE UV-beschermingswaarde | 3 |
| Inclusief brillenkoker | |
| Lensbreedte | 45 mm |
| Lijn | Kinderen |
| Montuurtype | Volledig omrand |
| Montuurvorm | Vierkant |
| Neusbrug | 10 mm |
| Pootlengte | 120 mm |
| Type feest | Koningsdag en Oranje supporters |
| Type zonnebril | Modieuze zonnebril |
| UV400 label |
| Brilopties | Met spiegelglazen |
|---|---|
| Doelgroep | Baby |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur frame | Zwart |
| Kleur lenzen | Zwart |
| Model | Peuter Jongens Meisje |
| Spiegelend |