Deze All Road Wandelwagen van Kinderkraft heeft zijn naam te danken aan het feit dat hij zeer geschikt is voor wandelingen op lastigere terreinen. De buggy heeft een zeer stabiel en duurzaam ontwerp wat zorgt voor een fijne en veilige rit!De wandelwagen is te gebruiken vanaf de geboorte - de rugleuning kan tot volledige ligpositie - totdat je kleine 15 kg (ongeveer 3 jaar) weegt.
De schokabsorberende vering op alle wielen zorgt ervoor dat je kleintje altijd comfortabel zit, ook al is de weg hobbelig. De rugleuning is tot volledige ligpositie te verstellen en de voetsteun is ook in meerder standen te verstellen. Je kindje zit veilig vast in de 5-punts veiligheidsgordel met gordelkussentjes. De wagen heeft verder een verwijderbare valbeugel en een ruime zonnekap, met kijkvenster en ventilatiegaas, om je kleine te beschermen tegen de zon.
Niet alleen voor je kindje is dit de ideale wandelwagen. Ook voor de ouder is dit een heerlijke wandelwagen. De buggy kan zo bevestigd worden dat je kindje zowel voorwaarts als achterwaarts geduwd kan worden. De wendbare voorbanden zorgen ervoor dat je gemakkelijk verschillende richtingen op kan sturen, of ze kunnen vastgezet worden. De duwstang is verstelbaar in 5 verschillende posities, waardoor de ideale hoogte er ook voor jou bij zit. Met de centrale rem zet je de buggy makkelijk vast. Heb je spulletjes bij? Deze kun je makkelijk opbergen in de ruime boodschappenmand.
De All Road wandelwagen wordt geleverd met beenkap, regenhoes, een bekerhouder en een klamboe. Wil je de wagen opbergen? Hij is ook nog eens erg makkelijk en compact in te klappen!
Eigenschappen:
| Product breedte | 62 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6 kg |
| Product hoogte | 106 cm |
| Product lengte | 93 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 85 cm |
| Verpakkingsgewicht | 11.60 kg |
| EAN | 5902533914531 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Kleur | Blauw/zwart |
|---|---|
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 28 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 106 cm |
| Product lengte ingeklapt | 81 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 93 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain, Off road, Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 11.60 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 62 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 62 cm |