| Product breedte | 0 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 500 kg |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 0 cm |
| Verpakking hoogte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 0 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8785264341855 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | - |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen, Buggy, Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|