| Verpakking breedte | 5.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.80 cm |
| Verpakking lengte | 71.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| EAN | 8717447076124 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Olijfgroen |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|