Bescherm je kleine kanjer tegen schadelijke zonnestralen met de Bugaboo Parasol+.
| Product gewicht | 0.5 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 6.10 cm |
| Verpakking hoogte | 5.10 cm |
| Verpakking lengte | 71.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 8717447445845 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Seaside Blue |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|