| Verpakking breedte | 5.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 71.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| EAN | 8717447075981 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|