| Verpakking breedte | 4.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.60 cm |
| Verpakking lengte | 69.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| EAN | 8717447076001 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Navy |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|