| Verpakking breedte | 5.60 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 71.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.49 kg |
| EAN | 8717447076100 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Zonsopgang Geel |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|