| Verpakking breedte | 5.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 73.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| EAN | 8717447076063 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 parasol in de verpakkinh |
| Kleur | Zacht Roze |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Parasol |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|